קרדן נדל"ן

קרדן נדל"ן עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים . כמו כן, עוסקת החברה בביצוע עבודות בניה באמצעות החזקה בחברת אל הר הנדסה ובנין בע"מ.
החברה מעורבת בהקמת אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ תוך התמקדות באזורי הביקוש. בחלק מהפרויקטים פועלת החברה באמצעות שותפויות עסקיות.
החברה שמה לה כמטרה להיות חברה מובילה בתחום המגורים תוך דגש על מתן שירות איכותי ללקוח.
לחברה ניסיון רב בהקמת פרויקטים גדולים למגורים והיא בעלת ידע מקצועי רחב, איתנות פיננסית והון אנושי, אשר מציבים אותה בשורה הראשונה עם חברות היזמות המובילות בענף.

לבחור את המקום שבו תגדלו ותפרחו כמשפחה זו לא החלטה פשוטה. אנו בקרדן נדל"ן מאמינים שמילת המפתח היא להרגיש בבית ולכן, בכל פעילות בתהליך התכנון והבנייה אנו חושבים עליכם.

כחלק מקבוצת קרדן אנו מביאים איתנו ידע נרחב, אמינות ועוצמה פיננסית שנצברו במהלך שנים של פעילות ענפה בבנייה והקמה של פרויקטים רבים ומוצלחים.

יסודות צור

יסודות צור יוזמות (1995) בע"מ הינה חברת בנייה המתמחה בייזום פרויקטים למגורים לציבור הדתי ברחבי הארץ תוך התמקדות במרחב בית שמש וירושלים. לחברה סיווג קבלני להיקפי פעילות ללא הגבלה ותו תקן 9002 ISO.

הנסיון הרב בתכנון ובשיווק פרויקטים, בעיקר לציבור הדתי על כל גווניו, תוך היכרות קרובה של צרכיו והעדפותיו מקנה לרוכשי הדירות שקט וביטחון, כאשר הקו המנחה הוא שילוב של איכות הבניה ואיכות חיי הדיירים בפרויקטים שהיא בונה. פרויקטי המגורים של החברה ממוקמים באזורים עם שירותי קהילה כגון: בתי כנסת, בתי ספר וגני ילדים והתואמים את רמת החינוך אותה אתם מעוניינים לתת לילדכם ואת הערכים ההולמים את אורח חייכם.